Продукція > PULSE ELECTRONICS > BWVS00606028330M00
BWVS00606028330M00
BWVS00606028330M00 Pulse Electronics
BWVS00606028330M00
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 33UH 1.4A 220 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 220mOhm
Current - Saturation (Isat): 1.3A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 33 µH
Current Rating (Amps): 1.4 A
на замовлення 1500 шт:
Написати відгук
Description: FIXED IND 33UH 1.4A 220 MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 220mOhm, Current - Saturation (Isat): 1.3A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm), Part Status: Active, Inductance: 33 µH, Current Rating (Amps): 1.4 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BWVS00606028330M00 BWVS00606028330M00 Виробник : Pulse Electronics BWVS00606028330M00 Description: FIXED IND 33UH 1.4A 220 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
DC Resistance (DCR): 220mOhm
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 33 µH
Current Rating (Amps): 1.4 A
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
BWVS00606028330M00 BWVS00606028330M00 Виробник : Pulse Electronics BWVS_Series.pdf Power Inductors - SMD 33uH RDC=220mOhms 1.4A