Продукція > PULSE ELECTRONICS > BWVS006060284R7M00
BWVS006060284R7M00
BWVS006060284R7M00 Pulse Electronics
BWVS006060284R7M00
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 4.7UH 3.2A 38 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 38mOhm
Current - Saturation (Isat): 3.7A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 3.2 A
на замовлення 6000 шт:
Написати відгук
Description: FIXED IND 4.7UH 3.2A 38 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 38mOhm, Current - Saturation (Isat): 3.7A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm), Inductance: 4.7 µH, Current Rating (Amps): 3.2 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BWVS006060284R7M00 BWVS006060284R7M00 Виробник : Pulse Electronics BWVS_Series.pdf Power Inductors - SMD 4.7uH RDC=38mOhms 3.2A
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 14
BWVS006060284R7M00 BWVS006060284R7M00 Виробник : Pulse Electronics BWVS006060284R7M00 Description: FIXED IND 4.7UH 3.2A 38 MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
DC Resistance (DCR): 38mOhm
Material - Core: Ferrite
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 3.2 A