Продукція > PULSE ELECTRONICS > BWVS00606045101M00
BWVS00606045101M00
BWVS00606045101M00 Pulse Electronics
BWVS00606045101M00
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 100UH 800MA 500MOHM SM
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 500mOhm
Current - Saturation (Isat): 1.3A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.185" (4.70mm)
Part Status: Active
Inductance: 100 µH
Current Rating (Amps): 800 mA
на замовлення 9000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: FIXED IND 100UH 800MA 500MOHM SM, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 500mOhm, Current - Saturation (Isat): 1.3A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.185" (4.70mm), Part Status: Active, Inductance: 100 µH, Current Rating (Amps): 800 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BWVS00606045101M00 BWVS00606045101M00 Виробник : Pulse Electronics BWVS00606045101M00 Description: FIXED IND 100UH 800MA 500MOHM SM
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
DC Resistance (DCR): 500mOhm
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 100 µH
Current Rating (Amps): 800 mA