Продукція > PULSE ELECTRONICS > BWVS00606045150M00
BWVS00606045150M00
BWVS00606045150M00 Pulse Electronics
BWVS00606045150M00
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 15UH 2.2A 80 MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 80mOhm
Current - Saturation (Isat): 3.4A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.185" (4.70mm)
Part Status: Active
Inductance: 15 µH
Current Rating (Amps): 2.2 A
на замовлення 552 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 14
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 15UH 2.2A 80 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 80mOhm, Current - Saturation (Isat): 3.4A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.185" (4.70mm), Part Status: Active, Inductance: 15 µH, Current Rating (Amps): 2.2 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BWVS00606045150M00 BWVS00606045150M00 Виробник : Pulse Electronics BWVS00606045150M00 Description: FIXED IND 15UH 2.2A 80 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
DC Resistance (DCR): 80mOhm
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 15 µH
Current Rating (Amps): 2.2 A
товару немає в наявності
BWVS00606045150M00 BWVS00606045150M00 Виробник : Pulse Electronics BWVS_Series-2943947.pdf Power Inductors - SMD 15uH RDC=80mOhms 2.2A