Продукція > PULSE ELECTRONICS > BWVS00606045220M00
BWVS00606045220M00
BWVS00606045220M00 Pulse Electronics
BWVS00606045220M00
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 22UH 1.9A 125 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 125mOhm
Current - Saturation (Isat): 3A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.185" (4.70mm)
Part Status: Active
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 1.9 A
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: FIXED IND 22UH 1.9A 125 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 125mOhm, Current - Saturation (Isat): 3A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.185" (4.70mm), Part Status: Active, Inductance: 22 µH, Current Rating (Amps): 1.9 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BWVS00606045220M00 BWVS00606045220M00 Виробник : Pulse Electronics BWVS00606045220M00 Description: FIXED IND 22UH 1.9A 125 MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
DC Resistance (DCR): 125mOhm
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 1.9 A
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 14
BWVS00606045220M00 BWVS00606045220M00 Виробник : Pulse Electronics BWVS_Series.pdf Power Inductors - SMD 22uH RDC=125mOhms 1.9A