Продукція > PULSE ELECTRONICS > BWVS00606045221M00
BWVS00606045221M00
BWVS00606045221M00 Pulse Electronics
BWVS_Series.pdf
Виробник: Pulse Electronics
на замовлення 1994 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 14
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INDUCTOR POWER, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2424 (6060 Metric), Size / Dimension: 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 1.3Ohm, Current - Saturation (Isat): 730mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Supplier Device Package: 2424, Height - Seated (Max): 0.185" (4.70mm), Inductance: 220 µH, Current Rating (Amps): 340 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 2424 (6060 Metric)
Size / Dimension: 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 1.3Ohm
Current - Saturation (Isat): 730mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Supplier Device Package: 2424
Height - Seated (Max): 0.185" (4.70mm)
Inductance: 220 µH
Current Rating (Amps): 340 mA
на замовлення 953 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
DC Resistance (DCR): 1.3Ohm
Material - Core: Ferrite
Supplier Device Package: 2424
Inductance: 220 µH
Current Rating (Amps): 340 mA