Продукція > PULSE ELECTRONICS > BWVS006060454R7M00
BWVS006060454R7M00
BWVS006060454R7M00 PULSE ELECTRONICS
BWVS006060454R7M00
Виробник: PULSE ELECTRONICS
Description: PULSE ELECTRONICS - BWVS006060454R7M00 - Leistungsinduktivität (SMD), 4.7 µH, 3.9 A, Geschirmt, 6.7 A, BWVS Series
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 4.5mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: 4.7µH
Bauart der Induktivität: Geschirmt
Induktivitätstoleranz: ± 20%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Bauform/Gehäuse der Induktivität: -
DC-Widerstand, max.: 0.031ohm
usEccn: EAR99
RMS-Strom Irms: 3.9A
Sättigungsstrom (Isat): 6.7A
Produktlänge: 6mm
euEccn: NLR
Produktpalette: BWVS Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Produktbreite: 6mm
SVHC: To Be Advised
на замовлення 118 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PULSE ELECTRONICS - BWVS006060454R7M00 - Leistungsinduktivität (SMD), 4.7 µH, 3.9 A, Geschirmt, 6.7 A, BWVS Series, tariffCode: 85045000, Produkthöhe: 4.5mm, rohsCompliant: YES, Induktivität: 4.7µH, Bauart der Induktivität: Geschirmt, Induktivitätstoleranz: ± 20%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Bauform/Gehäuse der Induktivität: -, DC-Widerstand, max.: 0.031ohm, usEccn: EAR99, RMS-Strom Irms: 3.9A, Sättigungsstrom (Isat): 6.7A, Produktlänge: 6mm, euEccn: NLR, Produktpalette: BWVS Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Produktbreite: 6mm, SVHC: To Be Advised.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BWVS006060454R7M00 BWVS006060454R7M00 Виробник : Pulse Electronics BWVS006060454R7M00 Description: FIXED IND 4.7UH 3.9A 31 MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 31mOhm
Current - Saturation (Isat): 6.7A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.185" (4.70mm)
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 3.9 A
на замовлення 212 шт:
Мінімальне замовлення: 14
BWVS006060454R7M00 BWVS006060454R7M00 Виробник : PULSE ELECTRONICS BWVS006060454R7M00 Description: PULSE ELECTRONICS - BWVS006060454R7M00 - Leistungsinduktivität (SMD), 4.7 µH, 3.9 A, Geschirmt, 6.7 A, BWVS Series
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 4.5mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: 4.7µH
Induktivitätstoleranz: ± 20%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.031ohm
usEccn: EAR99
RMS-Strom Irms: 3.9A
Sättigungsstrom (Isat): 6.7A
Produktlänge: 6mm
euEccn: NLR
Produktpalette: BWVS Series
Produktbreite: 6mm
SVHC: To Be Advised
на замовлення 118 шт:
Мінімальне замовлення: 34
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
DC Resistance (DCR): 31mOhm
Material - Core: Ferrite
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 3.9 A
товару немає в наявності
BWVS006060454R7M00 BWVS006060454R7M00 Виробник : Pulse Electronics BWVS_Series-2943947.pdf Power Inductors - SMD 4.7uH RDC=31mOhms 3.9A