Продукція > PULSE ELECTRONICS > BWVS006060456R8M00
BWVS006060456R8M00
BWVS006060456R8M00 Pulse Electronics
BWVS006060456R8M00
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 6.8UH 3.2A 43 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 43mOhm
Current - Saturation (Isat): 5.3A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.185" (4.70mm)
Part Status: Active
Inductance: 6.8 µH
Current Rating (Amps): 3.2 A
на замовлення 5000 шт:
Написати відгук
Description: FIXED IND 6.8UH 3.2A 43 MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 43mOhm, Current - Saturation (Isat): 5.3A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.185" (4.70mm), Part Status: Active, Inductance: 6.8 µH, Current Rating (Amps): 3.2 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BWVS006060456R8M00 BWVS006060456R8M00 Виробник : Pulse Electronics BWVS006060456R8M00 Description: FIXED IND 6.8UH 3.2A 43 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
DC Resistance (DCR): 43mOhm
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 6.8 µH
Current Rating (Amps): 3.2 A
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 14
BWVS006060456R8M00 BWVS006060456R8M00 Виробник : Pulse Electronics BWVS_Series.pdf Power Inductors - SMD 6.8uH RDC=43mOhms 3.2A