Продукція > PULSE ELECTRONICS > BWVS00808040100M00
BWVS00808040100M00
BWVS00808040100M00 Pulse Electronics
BWVS00808040100M00
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 10UH 3.8A 38 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.315" L x 0.315" W (8.00mm x 8.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 38mOhm
Current - Saturation (Isat): 4.3A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.165" (4.20mm)
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 3.8 A
на замовлення 10000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PULSE ELECTRONICS - BWVS00808040100M00 - Leistungsinduktivität (SMD), 10 µH, 3.8 A, Geschirmt, 4.3 A, BWVS Series, tariffCode: 85045000, Produkthöhe: 4mm, rohsCompliant: YES, Induktivität: 10µH, Bauart der Induktivität: Geschirmt, Induktivitätstoleranz: 20%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Bauform/Gehäuse der Induktivität: -, DC-Widerstand, max.: 0.038ohm, Bauform - Leistungsinduktivität: 8mm x 8mm x 4mm, usEccn: EAR99, RMS-Strom Irms: 3.8A, Sättigungsstrom (Isat): 4.3A, Produktlänge: 8mm, euEccn: NLR, Produktpalette: BWVS Series, productTraceability: No, Produktbreite: 8mm, SVHC: To Be Advised.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BWVS00808040100M00 BWVS00808040100M00 Виробник : Pulse Electronics BWVS00808040100M00 Power Inductors - SMD 808040 10uH
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
BWVS00808040100M00 BWVS00808040100M00 Виробник : PULSE ELECTRONICS YAGO-S-A0012183215-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: PULSE ELECTRONICS - BWVS00808040100M00 - Leistungsinduktivität (SMD), 10 µH, 3.8 A, Geschirmt, 4.3 A, BWVS Series
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 4mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: 10µH
Bauart der Induktivität: Geschirmt
Induktivitätstoleranz: 20%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Bauform/Gehäuse der Induktivität: -
DC-Widerstand, max.: 0.038ohm
Bauform - Leistungsinduktivität: 8mm x 8mm x 4mm
usEccn: EAR99
RMS-Strom Irms: 3.8A
Sättigungsstrom (Isat): 4.3A
Produktlänge: 8mm
euEccn: NLR
Produktpalette: BWVS Series
productTraceability: No
Produktbreite: 8mm
SVHC: To Be Advised
на замовлення 54 шт:
Мінімальне замовлення: 24
BWVS00808040100M00 BWVS00808040100M00 Виробник : Pulse Electronics BWVS00808040100M00 Description: FIXED IND 10UH 3.8A 38 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
DC Resistance (DCR): 38mOhm
Material - Core: Ferrite
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 3.8 A
Мінімальне замовлення: 9
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 4mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: 10µH
Induktivitätstoleranz: 20%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.038ohm
usEccn: EAR99
RMS-Strom Irms: 3.8A
Sättigungsstrom (Isat): 4.3A
Produktlänge: 8mm
euEccn: NLR
Produktpalette: BWVS Series
productTraceability: No
Produktbreite: 8mm