Продукція > PULSE ELECTRONICS > BWVS00808040101M00
BWVS00808040101M00
BWVS00808040101M00 Pulse Electronics
BWVS00808040101M00
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 100UH 1.1A 340MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.315" L x 0.315" W (8.00mm x 8.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 340mOhm
Current - Saturation (Isat): 1.4A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.165" (4.20mm)
Inductance: 100 µH
Current Rating (Amps): 1.1 A
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 100UH 1.1A 340MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.315" L x 0.315" W (8.00mm x 8.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 340mOhm, Current - Saturation (Isat): 1.4A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.165" (4.20mm), Inductance: 100 µH, Current Rating (Amps): 1.1 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BWVS00808040101M00 BWVS00808040101M00 Виробник : Pulse Electronics DATASHEET_BWVS00808040_SERIES.pdf Power Inductors - SMD 100uH RDC=340mOhms 1.1A
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
BWVS00808040101M00 BWVS00808040101M00 Виробник : Pulse Electronics BWVS00808040101M00 Description: FIXED IND 100UH 1.1A 340MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
DC Resistance (DCR): 340mOhm
Material - Core: Ferrite
Inductance: 100 µH
Current Rating (Amps): 1.1 A