Продукція > PULSE ELECTRONICS > BWVS00808040220M00
BWVS00808040220M00
BWVS00808040220M00 Pulse Electronics
BWVS00808040220M00
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 22UH 2.6A 80 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.315" L x 0.315" W (8.00mm x 8.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 80mOhm
Current - Saturation (Isat): 2.8A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.165" (4.20mm)
Part Status: Active
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 2.6 A
на замовлення 3000 шт:
Написати відгук
Description: FIXED IND 22UH 2.6A 80 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.315" L x 0.315" W (8.00mm x 8.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 80mOhm, Current - Saturation (Isat): 2.8A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.165" (4.20mm), Part Status: Active, Inductance: 22 µH, Current Rating (Amps): 2.6 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BWVS00808040220M00 BWVS00808040220M00 Виробник : Pulse Electronics BWVS00808040220M00 Description: FIXED IND 22UH 2.6A 80 MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
DC Resistance (DCR): 80mOhm
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 2.6 A
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
BWVS00808040220M00 BWVS00808040220M00 Виробник : Pulse Electronics BWVS00808040220M00 Power Inductors - SMD 22uH RDC=80mOhms 2.6A