Продукція > PULSE ELECTRONICS > BWVS008080403R3M00
BWVS008080403R3M00
BWVS008080403R3M00 Pulse Electronics
BWVS_Series.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Power Inductors - SMD 3.3uH RDC=15mOhms 6A
на замовлення 71 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: FIXED IND 3.3UH 6A 15 MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.315" L x 0.315" W (8.00mm x 8.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 15mOhm, Current - Saturation (Isat): 7.5A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.165" (4.20mm), Part Status: Active, Inductance: 3.3 µH, Current Rating (Amps): 6 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BWVS008080403R3M00 BWVS008080403R3M00 Виробник : Pulse Electronics BWVS008080403R3M00 Description: FIXED IND 3.3UH 6A 15 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.315" L x 0.315" W (8.00mm x 8.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 15mOhm
Current - Saturation (Isat): 7.5A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.165" (4.20mm)
Part Status: Active
Inductance: 3.3 µH
Current Rating (Amps): 6 A
на замовлення 937 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
DC Resistance (DCR): 15mOhm
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 3.3 µH
Current Rating (Amps): 6 A