Продукція > PULSE ELECTRONICS > BWVS008080404R7M00
BWVS008080404R7M00
BWVS008080404R7M00 Pulse Electronics
BWVS008080404R7M00
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 4.7UH 5.5A 18 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.315" L x 0.315" W (8.00mm x 8.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 18mOhm
Current - Saturation (Isat): 6A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.165" (4.20mm)
Part Status: Active
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 5.5 A
на замовлення 2000 шт:
Написати відгук
Description: FIXED IND 4.7UH 5.5A 18 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.315" L x 0.315" W (8.00mm x 8.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 18mOhm, Current - Saturation (Isat): 6A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.165" (4.20mm), Part Status: Active, Inductance: 4.7 µH, Current Rating (Amps): 5.5 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BWVS008080404R7M00 BWVS008080404R7M00 Виробник : Pulse Electronics BWVS008080404R7M00 Power Inductors - SMD 4R7 RDC=18mOhms4.7uH 5.5A
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
BWVS008080404R7M00 BWVS008080404R7M00 Виробник : Pulse Electronics BWVS008080404R7M00 Description: FIXED IND 4.7UH 5.5A 18 MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
DC Resistance (DCR): 18mOhm
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 5.5 A