Продукція > BRIDGELUX > BXCS-12C-N2P-01-A
BXCS-12C-N2P-01-A
BXCS-12C-N2P-01-A BRIDGELUX
DS461%20Bridgelux%20Vesta%20Flex%20Casambi%20Control%20Module%20Data%20Sheet%2020200829%20Rev%20A.pdf
Виробник: BRIDGELUX
Description: BRIDGELUX - BXCS-12C-N2P-01-A - Steuermodul, Casambi, RJ45, 2.4GHz, 4dBm, PWM, Bluetooth 4.0
tariffCode: 85415000
Steueranschluss: RJ45
rohsCompliant: YES
Ausgangsleistung (dBm): 4dBm
WLAN-Standard: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: TBA
Bluetooth-Version: Bluetooth 4.0
Ausgangskanäle: 2 Kanäle
IP-Schutzart: IP20
usEccn: EAR99
Ausgang: PWM
euEccn: NLR
Eingangsspannung: 12V
Sicherheitsprotokoll WLAN-Netzwerk: -
Empfängerempfindlichkeit: -91dBm
Betriebsfrequenz: 2.4GHz
Steuereingang: Casambi
Produktpalette: Vesta Flex BXCS
productTraceability: No
SVHC: No SVHC (17-Dec-2015)
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BRIDGELUX - BXCS-12C-N2P-01-A - Steuermodul, Casambi, RJ45, 2.4GHz, 4dBm, PWM, Bluetooth 4.0, tariffCode: 85415000, Steueranschluss: RJ45, rohsCompliant: YES, Ausgangsleistung (dBm): 4dBm, WLAN-Standard: -, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: TBA, Bluetooth-Version: Bluetooth 4.0, Ausgangskanäle: 2 Kanäle, IP-Schutzart: IP20, usEccn: EAR99, Ausgang: PWM, euEccn: NLR, Eingangsspannung: 12V, Sicherheitsprotokoll WLAN-Netzwerk: -, Empfängerempfindlichkeit: -91dBm, Betriebsfrequenz: 2.4GHz, Steuereingang: Casambi, Produktpalette: Vesta Flex BXCS, productTraceability: No, SVHC: No SVHC (17-Dec-2015).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BXCS-12C-N2P-01-A BXCS-12C-N2P-01-A Виробник : Bridgelux DS461%20Bridgelux%20Vesta%20Flex%20Casambi%20Control%20Module%20Data%20Sheet%2020200829%20Rev%20A.pdf Description: CASAMBI BLE CONTROL MODULE