Продукція > BRIDGELUX > BXDR-30BT-U214P-01-A
BXDR-30BT-U214P-01-A
BXDR-30BT-U214P-01-A Bridgelux
DS451%20Vesta%20Flex%20Dual%20Channel%2030W%20Brick%20Driver%20Data%20Sheet%2020200829%20Rev%20A.pdf
Виробник: Bridgelux
Description: 30W BRICK DRIVER
Packaging: Bulk
Features: OTP, OVP, SCP
Size / Dimension: 5.12" L x 3.03" W x 1.18" H (130.0mm x 77.0mm x 30.0mm)
Voltage - Output: 14 ~ 43V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -20°C ~ 45°C
Termination Style: Terminal Block
Voltage - Input (Max): 277VAC
Approval Agency: CE, cURus
Efficiency: 88%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 1.4A
Voltage - Input (Min): 120VAC
Part Status: Active
Power (Watts): 30 W
Number of Outputs: 2
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 132 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 30W BRICK DRIVER, Packaging: Bulk, Features: OTP, OVP, SCP, Size / Dimension: 5.12" L x 3.03" W x 1.18" H (130.0mm x 77.0mm x 30.0mm), Voltage - Output: 14 ~ 43V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -20°C ~ 45°C, Termination Style: Terminal Block, Voltage - Input (Max): 277VAC, Approval Agency: CE, cURus, Efficiency: 88%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 1.4A, Voltage - Input (Min): 120VAC, Part Status: Active, Power (Watts): 30 W, Number of Outputs: 2, DigiKey Programmable: Not Verified.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BXDR-30BT-U214P-01-A BXDR-30BT-U214P-01-A Виробник : BRIDGELUX 3165951.pdf Description: BRIDGELUX - BXDR-30BT-U214P-01-A - TREIBERMODUL, PWM, RJ45, 30W, BRICK
tariffCode: 85044082
Steueranschluss: RJ45
Ausgangsspannung: 43V
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: TBA
Ausgangskanäle: 2 Kanäle
IP-Schutzart: IP20
usEccn: EAR99
Anschlussart: Reihenklemme
euEccn: NLR
Eingangsspannung: 277V
Ausgangsstrom, max.: 1.4A
Steuereingang: PWM
Produktpalette: Vesta Flex BXDR
productTraceability: No
Formfaktor: Brick
Ausgangsleistung, max.: 30W