Продукція > BRIDGELUX, INC. > BXEB-L0340U-30E0750-C-B3
BXEB-L0340U-30E0750-C-B3
BXEB-L0340U-30E0750-C-B3 Bridgelux, Inc.
idgelux20eb20series20slim20data20sheet202019062820rev20a.pdf
Виробник: Bridgelux, Inc.
LED Modules Uni-Color White 2-Pin Tray
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: EB SLIM LED MODULE, 340 MM, 3000, Packaging: Tray, Features: With Connector, Color: White, Warm, Size / Dimension: 340.00mm L x 12.70mm W, Type: LED Module, Configuration: Linear Light Strip, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 11.3V, Height: 4.30mm, Current - Test: 700mA, Viewing Angle: 120°, Lens Type: Flat, Current - Max: 1.7A, Lumens/Watt @ Current - Test: 154 lm/W, CCT (K): 3000K, CRI (Color Rendering Index): 80, Temperature - Test: 25°C, Luminous Flux @ Current/Temperature: 1215lm (Typ).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BXEB-L0340U-30E0750-C-B3 Виробник : Bridgelux Description: EB SLIM LED MODULE, 340 MM, 3000
Packaging: Tray
Features: With Connector
Color: White, Warm
Size / Dimension: 340.00mm L x 12.70mm W
Type: LED Module
Configuration: Linear Light Strip
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 11.3V
Height: 4.30mm
Current - Test: 700mA
Viewing Angle: 120°
Lens Type: Flat
Current - Max: 1.7A
Lumens/Watt @ Current - Test: 154 lm/W
CCT (K): 3000K
CRI (Color Rendering Index): 80
Temperature - Test: 25°C