Продукція > BRIDGELUX, INC. > BXEB-L0560Z-40E2000-C-B3
BXEB-L0560Z-40E2000-C-B3
BXEB-L0560Z-40E2000-C-B3 Bridgelux, Inc.
2ds13120bridgelux20eb20series20gen220data20sheet20201710202.pdf
Виробник: Bridgelux, Inc.
White Uni-Color LED Modules
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED MOD EB SER WH LNR STRP 4000K, Packaging: Bulk, Features: With Connector, Color: White, Neutral, Size / Dimension: 560.00mm L x 24.00mm W, Type: LED Module, Configuration: Linear Light Strip, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 19.5V, Height: 6.10mm, Current - Test: 700mA, Viewing Angle: 120°, Lens Type: Flat, Current - Max: 1.4A, Lumens/Watt @ Current - Test: 175 lm/W, CCT (K): 4000K 3-Step MacAdam Ellipse, CRI (Color Rendering Index): 80, Temperature - Test: 25°C, Luminous Flux @ Current/Temperature: 2460lm (Typ).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BXEB-L0560Z-40E2000-C-B3 Виробник : Bridgelux DS131%20Bridgelux%20EB%20Series%20Gen2%20Data%20Sheet%2020171020%20Rev%20A.pdf Description: LED MOD EB SER WH LNR STRP 4000K
Packaging: Bulk
Features: With Connector
Color: White, Neutral
Size / Dimension: 560.00mm L x 24.00mm W
Type: LED Module
Configuration: Linear Light Strip
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 19.5V
Height: 6.10mm
Current - Test: 700mA
Viewing Angle: 120°
Lens Type: Flat
Current - Max: 1.4A
Lumens/Watt @ Current - Test: 175 lm/W
CCT (K): 4000K 3-Step MacAdam Ellipse
CRI (Color Rendering Index): 80
Temperature - Test: 25°C