Продукція > BRIDGELUX > BXEB-L0560Z-50E2000-C-B3
BXEB-L0560Z-50E2000-C-B3
BXEB-L0560Z-50E2000-C-B3 Bridgelux
DS131%20Bridgelux%20EB%20Series%20Gen2%20Data%20Sheet%2020171020%20Rev%20A.pdf
Виробник: Bridgelux
Description: LED MOD EB SER WH LNR STRP 5000K
Packaging: Bulk
Color: White, Cool
Size / Dimension: 560.00mm L x 24.00mm W
Type: LED Module
Configuration: Linear Light Strip
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 19.5V
Height: 6.10mm
Current - Test: 700mA
Viewing Angle: 120°
Lens Type: Flat
Current - Max: 1.4A
Lumens/Watt @ Current - Test: 180 lm/W
CCT (K): 5000K 3-Step MacAdam Ellipse
CRI (Color Rendering Index): 80
Temperature - Test: 25°C
Luminous Flux @ Current/Temperature: 2460lm (Typ)
Part Status: Active
на замовлення 102 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED MOD EB SER WH LNR STRP 5000K, Packaging: Bulk, Color: White, Cool, Size / Dimension: 560.00mm L x 24.00mm W, Type: LED Module, Configuration: Linear Light Strip, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 19.5V, Height: 6.10mm, Current - Test: 700mA, Viewing Angle: 120°, Lens Type: Flat, Current - Max: 1.4A, Lumens/Watt @ Current - Test: 180 lm/W, CCT (K): 5000K 3-Step MacAdam Ellipse, CRI (Color Rendering Index): 80, Temperature - Test: 25°C, Luminous Flux @ Current/Temperature: 2460lm (Typ), Part Status: Active.