Продукція > BRIDGELUX, INC. > BXEB-L0560Z-57E2000-C-C3
BXEB-L0560Z-57E2000-C-C3
BXEB-L0560Z-57E2000-C-C3 Bridgelux, Inc.
idgelux20eb20series20gen320data20sheet202019061720rev20a.pdf
Виробник: Bridgelux, Inc.
LED Modules Uni-Color White 2-Pin Tray
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: EB GEN 3 LED MODULE, 560 MM, 570, Packaging: Tray, Features: With Connector, Color: White, Cool, Size / Dimension: 560.00mm L x 24.00mm W, Type: LED Module, Configuration: Linear Light Strip, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 19.1V, Height: 6.10mm, Current - Test: 700mA, Viewing Angle: 120°, Lens Type: Flat, Current - Max: 1.4A, Lumens/Watt @ Current - Test: 200 lm/W, CCT (K): 5700K 3-Step MacAdam Ellipse, CRI (Color Rendering Index): 80, Temperature - Test: 25°C, Luminous Flux @ Current/Temperature: 2675lm (Typ).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BXEB-L0560Z-57E2000-C-C3 Виробник : Bridgelux Description: EB GEN 3 LED MODULE, 560 MM, 570
Packaging: Tray
Features: With Connector
Color: White, Cool
Size / Dimension: 560.00mm L x 24.00mm W
Type: LED Module
Configuration: Linear Light Strip
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 19.1V
Height: 6.10mm
Current - Test: 700mA
Viewing Angle: 120°
Lens Type: Flat
Current - Max: 1.4A
Lumens/Watt @ Current - Test: 200 lm/W
CCT (K): 5700K 3-Step MacAdam Ellipse
CRI (Color Rendering Index): 80
Temperature - Test: 25°C