Продукція > BRIDGELUX, INC. > BXEB-SQ0284-40E6000-D-B3
BXEB-SQ0284-40E6000-D-B3
BXEB-SQ0284-40E6000-D-B3 Bridgelux, Inc.
Написати відгук
Description: EB SQUARE LED MODULE, 284 MM, 40, Features: With Connector, Packaging: Tray, Color: White, Neutral, Size / Dimension: 284.00mm L x 284.00mm W, Type: LED Module, Configuration: Square, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 39.5V, Height: 5.50mm, Current - Test: 950mA, Viewing Angle: 120°, Lens Type: Flat, Current - Max: 1.9A, Lumens/Watt @ Current - Test: 173 lm/W, CCT (K): 4000K 3-Step MacAdam Ellipse, CRI (Color Rendering Index): 80, Temperature - Test: 25°C, Luminous Flux @ Current/Temperature: 6500lm (Typ).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BXEB-SQ0284-40E6000-D-B3 Виробник : Bridgelux DS180%20Bridgelux%20EB%20Series%20Square%20Data%20Sheet%2020190628%20Rev%20A.pdf Description: EB SQUARE LED MODULE, 284 MM, 40
Features: With Connector
Packaging: Tray
Color: White, Neutral
Size / Dimension: 284.00mm L x 284.00mm W
Type: LED Module
Configuration: Square
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 39.5V
Height: 5.50mm
Current - Test: 950mA
Viewing Angle: 120°
Lens Type: Flat
Current - Max: 1.9A
Lumens/Watt @ Current - Test: 173 lm/W
CCT (K): 4000K 3-Step MacAdam Ellipse
CRI (Color Rendering Index): 80
Temperature - Test: 25°C