BY500-600
BY500-600 Diotec Semiconductor
by50050.pdf
Виробник: Diotec Semiconductor
Diode Switching 600V 5A 2-Pin Ammo
на замовлення 3759 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 839
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE STANDARD 600V 5A AXIAL, Packaging: Cut Tape (CT), Package / Case: Axial, Mounting Type: Through Hole, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Reverse Recovery Time (trr): 200 ns, Technology: Standard, Current - Average Rectified (Io): 5A, Supplier Device Package: Axial, Operating Temperature - Junction: -50°C ~ 175°C, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 600 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.3 V @ 5 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 5 µA @ 600 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BY500-600 BY500-600 Виробник : Diotec Semiconductor by50050.pdf Diode Switching 600V 5A 2-Pin Ammo
на замовлення 826 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 39
BY500-600 BY500-600 Виробник : Diotec Semiconductor by50050.pdf Rectifiers Diode, Fast, D5.4x7.5, 600V, 5A, 175C
Мінімальне замовлення: 13
BY500-600 BY500-600 Виробник : Diotec Semiconductor by50050.pdf Description: DIODE STANDARD 600V 5A AXIAL
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Axial
Mounting Type: Through Hole
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Reverse Recovery Time (trr): 200 ns
Technology: Standard
Current - Average Rectified (Io): 5A
Supplier Device Package: Axial
Operating Temperature - Junction: -50°C ~ 175°C
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 600 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.3 V @ 5 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 5 µA @ 600 V
на замовлення 480 шт:
Мінімальне замовлення: 11
на замовлення 650 шт:
Мінімальне замовлення: 23
на замовлення 826 шт:
на замовлення 630 шт:
товару немає в наявності
BY500-600 Виробник : Vishay BY500-100thruBY500-800.pdf Soft Recovery Fast-Switching Rectifier 5.0A, 600V, Vf=1.35V, 200ns, DO-201AD Група товару: Діоди та діодні збірки Од. вим: шт
товару немає в наявності
Mounting Type: Through Hole
Technology: Standard
Supplier Device Package: Axial