BY550-2000
BY550-2000 Diotec Semiconductor
by55050.pdf
Виробник: Diotec Semiconductor
Rectifiers
на замовлення 616 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BY550-2000, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Mounting Type: Through Hole, Speed: Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io), Reverse Recovery Time (trr): 1.5 µs, Technology: Standard, Current - Average Rectified (Io): 5A, Supplier Device Package: Axial, Operating Temperature - Junction: -50°C ~ 175°C, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 2000 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.1 V @ 5 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 5 µA @ 2000 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BY550-2000 Виробник : Diotec Electronics by55050.pdf BY550-2000
на замовлення 858 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 429
BY550-2000 BY550-2000 Виробник : Diotec Semiconductor by55050.pdf Description: BY550-2000
Packaging: Bulk
Package / Case: Axial
Mounting Type: Through Hole
Speed: Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Reverse Recovery Time (trr): 1.5 µs
Technology: Standard
Current - Average Rectified (Io): 5A
Supplier Device Package: Axial
Operating Temperature - Junction: -50°C ~ 175°C
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 2000 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.1 V @ 5 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 5 µA @ 2000 V