BY880-1000
BY880-1000 Diotec Semiconductor
by88050.pdf
Виробник: Diotec Semiconductor
Description: DIODE GEN PURP 1000V 8A AXIAL
Packaging: Bulk
Package / Case: Axial
Mounting Type: Through Hole
Speed: Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Reverse Recovery Time (trr): 1.5 µs
Technology: Standard
Current - Average Rectified (Io): 8A
Supplier Device Package: Axial
Operating Temperature - Junction: -50°C ~ 175°C
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 1000 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.1 V @ 8 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 5 µA @ 1000 V
на замовлення 1245 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE GEN PURP 1000V 8A AXIAL, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Mounting Type: Through Hole, Speed: Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io), Reverse Recovery Time (trr): 1.5 µs, Technology: Standard, Current - Average Rectified (Io): 8A, Supplier Device Package: Axial, Operating Temperature - Junction: -50°C ~ 175°C, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 1000 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.1 V @ 8 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 5 µA @ 1000 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BY880-1000 BY880-1000 Виробник : Diotec Semiconductor by88050.pdf Rectifiers Diode, D5.4x7.5, 1000V, 8A