BY880-1200
BY880-1200 Diotec Semiconductor
by88050.pdf
Виробник: Diotec Semiconductor
Description: DIODE STANDARD 1200V 8A AXIAL
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Axial
Mounting Type: Through Hole
Speed: Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Reverse Recovery Time (trr): 1.5 µs
Technology: Standard
Current - Average Rectified (Io): 8A
Supplier Device Package: Axial
Operating Temperature - Junction: -50°C ~ 175°C
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 1200 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.1 V @ 8 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 5 µA @ 1200 V
на замовлення 1250 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE STANDARD 1200V 8A AXIAL, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Axial, Mounting Type: Through Hole, Speed: Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io), Reverse Recovery Time (trr): 1.5 µs, Technology: Standard, Current - Average Rectified (Io): 8A, Supplier Device Package: Axial, Operating Temperature - Junction: -50°C ~ 175°C, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 1200 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.1 V @ 8 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 5 µA @ 1200 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BY880-1200 BY880-1200 Виробник : Diotec Semiconductor by88050.pdf Description: DIODE STANDARD 1200V 8A AXIAL
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Axial
Mounting Type: Through Hole
Technology: Standard
Supplier Device Package: Axial