BYP60A05
BYP60A05 Diotec Semiconductor
byp60a05.pdf
Виробник: Diotec Semiconductor
Diode Switching 50V 60A 2-Pin Ammo
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE GEN PURP 50V 60A DO208, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-208AA, Mounting Type: Press Fit, Speed: Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io), Reverse Recovery Time (trr): 1.5 µs, Technology: Standard, Current - Average Rectified (Io): 60A, Supplier Device Package: DO-208, Operating Temperature - Junction: -50°C ~ 200°C, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 50 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.1 V @ 60 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 µA @ 50 V.
Інші пропозиції BYP60A05
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BYP60A05 BYP60A05 Виробник : Diotec Semiconductor byp60a05.pdf Description: DIODE GEN PURP 50V 60A DO208
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-208AA
Mounting Type: Press Fit
Speed: Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Reverse Recovery Time (trr): 1.5 µs
Technology: Standard
Current - Average Rectified (Io): 60A
Supplier Device Package: DO-208
Operating Temperature - Junction: -50°C ~ 200°C
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 50 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.1 V @ 60 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 µA @ 50 V
товару немає в наявності
BYP60A05 BYP60A05 Виробник : Diotec Semiconductor byp60a05.pdf Rectifiers Diode, D13x10.7W, 50V, 60A