Продукція > NXP > BYQ28X200
BYQ28X200 NXP
Виробник: NXP
на замовлення 2100 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис BYQ28X200 NXP
Диодная сборка ; 200В; 10А; TO220-3 Група товару: Діоди та діодні збірки Од. вим: шт.
Інші пропозиції BYQ28X200
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BYQ28X-200 Виробник : nxp 11+
BYQ28X-200 BYQ28X-200 Виробник : WeEn Semiconductor(Hong Kong)Co.,Limited byq28x-200.pdf Diode Switching 200V 10A 3-Pin(3+Tab) TO-220F
товару немає в наявності
BYQ28X-200 Виробник : Diotec Диодная сборка ; 200В; 10А; TO220-3 Група товару: Діоди та діодні збірки Од. вим: шт