BYZ50A22 Semikron
byz50a22.pdf
Виробник: Semikron
20...25В 50А DO-21 Група товару: Супресори Од. вим: шт
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TVS DIODE 17.8VWM 31.9VC DO208, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-208AA, Mounting Type: Press Fit, Type: Zener, Operating Temperature: -50°C ~ 200°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 235A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 17.8V, Supplier Device Package: DO-208, Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 19.8V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 31.9V, Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Інші пропозиції BYZ50A22
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-208AA
Mounting Type: Press Fit
Type: Zener
Operating Temperature: -50°C ~ 200°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 235A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 17.8V
Supplier Device Package: DO-208
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 19.8V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 31.9V
Power Line Protection: No
Part Status: Active
товару немає в наявності
Packaging: Strip
Package / Case: DO-208AA
Mounting Type: Press Fit
Type: Zener
Applications: General Purpose
Unidirectional Channels: 1
Power Line Protection: No
Part Status: Active
BYZ50A22 BYZ50A22 Виробник : Diotec Semiconductor byz50a22.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes TVS Diode, D13x10.7W, 17.8V, 5000W, Unidir