BYZ50K22
BYZ50K22 Diotec Semiconductor
byz50a22.pdf
Виробник: Diotec Semiconductor
ESD Protection Diodes / TVS Diodes TVS Diode, D13x10.7W, 17.8V, 7500W, Unidir
на замовлення 5607 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції BYZ50K22
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BYZ50K22 Виробник : Semikron byz50a22.pdf 20...25В 50А DO-21 Група товару: Супресори Од. вим: шт