Продукція > AVX > BZ055B333ZSB
BZ055B333ZSB
BZ055B333ZSB AVX
BestCap-2400650.pdf
Виробник: AVX
Supercapacitors / Ultracapacitors 5.5v 33uF Tol. -20/+80%
на замовлення 7 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP 33MF -20% +80% 5.5V SMD, Packaging: Bulk, Tolerance: -20%, +80%, Package / Case: BZ05, 3 Lead, Size / Dimension: 0.787" L x 0.591" W (20.00mm x 15.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Termination: SMD (SMT) Tabs, ESR (Equivalent Series Resistance): 125mOhm, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 70°C, Height - Seated (Max): 0.189" (4.80mm), Part Status: Obsolete, Capacitance: 33 mF, Voltage - Rated: 5.5 V.
Інші пропозиції BZ055B333ZSB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BZ055B333ZSB BZ055B333ZSB Виробник : KYOCERA AVX Description: CAP 33MF -20% +80% 5.5V SMD
Packaging: Bulk
Tolerance: -20%, +80%
Package / Case: BZ05, 3 Lead
Size / Dimension: 0.787" L x 0.591" W (20.00mm x 15.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Termination: SMD (SMT) Tabs
ESR (Equivalent Series Resistance): 125mOhm
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 70°C
Height - Seated (Max): 0.189" (4.80mm)
Part Status: Obsolete
Capacitance: 33 mF
Voltage - Rated: 5.5 V