BZB784-C12-QX
BZB784-C12-QX Nexperia USA Inc.
BZB784-Q_SER.pdf
Виробник: Nexperia USA Inc.
Description: DIODE ZENER ARRAY 12V SOT-323
Tolerance: ±5%
Configuration: 1 Pair Common Anode
Operating Temperature: 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 12 V
Impedance (Max) (Zzt): 50 Ohms
Supplier Device Package: SOT-323
Grade: Automotive
Power - Max: 180 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 8 V
Qualification: AEC-Q101
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE ZENER ARRAY 12V SOT-323, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-70, SOT-323, Mounting Type: Surface Mount, Configuration: 1 Pair Common Anode, Operating Temperature: 150°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 12 V, Impedance (Max) (Zzt): 50 Ohms, Supplier Device Package: SOT-323, Grade: Automotive, Power - Max: 180 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 8 V, Qualification: AEC-Q101.