BZB784-C3V6,115
BZB784-C3V6,115 Nexperia USA Inc.
BZB784_SERIES.pdf
Виробник: Nexperia USA Inc.
Description: DIODE ZENER ARRAY 3.6V SOT-323
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SC-70, SOT-323
Mounting Type: Surface Mount
Configuration: 1 Pair Common Anode
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 3.6 V
Impedance (Max) (Zzt): 90 Ohms
Supplier Device Package: SOT-323
Grade: Automotive
Power - Max: 180 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 5 µA @ 1 V
Qualification: AEC-Q100
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE ZENER ARRAY 3.6V SOT-323, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-70, SOT-323, Mounting Type: Surface Mount, Configuration: 1 Pair Common Anode, Voltage - Zener (Nom) (Vz): 3.6 V, Impedance (Max) (Zzt): 90 Ohms, Supplier Device Package: SOT-323, Grade: Automotive, Power - Max: 180 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 5 µA @ 1 V, Qualification: AEC-Q100.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BZB784-C3V6,115 BZB784-C3V6,115 Виробник : Nexperia USA Inc. BZB784_SERIES.pdf Description: DIODE ZENER ARRAY 3.6V SOT-323
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: SC-70, SOT-323
Mounting Type: Surface Mount
Impedance (Max) (Zzt): 90 Ohms
Grade: Automotive
Power - Max: 180 mW
Qualification: AEC-Q100
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 24
Мінімальне замовлення: 15
tariffCode: 85411000
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
BZB784-C3V6,115 BZB784-C3V6,115 Виробник : Nexperia bzb784_series.pdf Zener Diode Dual Common Anode 3.6V 5% 90Ohm 350mW Automotive AEC-Q101 3-Pin SC-70 T/R