BZB84-B2V7-QR
BZB84-B2V7-QR Nexperia USA Inc.
BZB84-Q_SER.pdf
Виробник: Nexperia USA Inc.
Description: DIODE ZENER ARRAY 2.7V TO-236AB
Tolerance: ±2%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Mounting Type: Surface Mount
Configuration: 1 Pair Common Anode
Operating Temperature: 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 2.7 V
Impedance (Max) (Zzt): 100 Ohms
Supplier Device Package: TO-236AB
Grade: Automotive
Power - Max: 300 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 20 µA @ 1 V
Qualification: AEC-Q101
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE ZENER ARRAY 2.7V TO-236AB, Tolerance: ±2%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3, Mounting Type: Surface Mount, Configuration: 1 Pair Common Anode, Operating Temperature: 150°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 2.7 V, Impedance (Max) (Zzt): 100 Ohms, Supplier Device Package: TO-236AB, Grade: Automotive, Power - Max: 300 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 20 µA @ 1 V, Qualification: AEC-Q101.