BZB84-B43,215
BZB84-B43,215 Nexperia USA Inc.
BZB84_SER.pdf
Виробник: Nexperia USA Inc.
Description: DIODE ZENER ARRAY 43V TO-236AB
Tolerance: ±2%
Packaging: Cut Tape (CT)
Configuration: 1 Pair Common Anode
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 43 V
Impedance (Max) (Zzt): 150 Ohms
Part Status: Active
Power - Max: 300 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 nA @ 30.1 V
Qualification: AEC-Q100
на замовлення 2970 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 19
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE ZENER ARRAY 43V TO-236AB, Tolerance: ±2%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3, Mounting Type: Surface Mount, Configuration: 1 Pair Common Anode, Voltage - Zener (Nom) (Vz): 43 V, Impedance (Max) (Zzt): 150 Ohms, Supplier Device Package: TO-236AB, Grade: Automotive, Part Status: Active, Power - Max: 300 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 nA @ 30.1 V, Qualification: AEC-Q100.
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 19
BZB84-B43,215 BZB84-B43,215 Виробник : Nexperia bzb84_ser.pdf Zener Diode Dual Common Anode 43V 2% 150Ohm 300mW Automotive AEC-Q101 3-Pin SOT-23 T/R
товару немає в наявності
BZB84-B43,215 BZB84-B43,215 Виробник : Nexperia USA Inc. BZB84_SER.pdf Description: DIODE ZENER ARRAY 43V TO-236AB
Tolerance: ±2%
Part Status: Active
Power - Max: 300 mW