Продукція > NEXPERIA > BZB84-B8V2,215
BZB84-B8V2,215
BZB84-B8V2,215 Nexperia
bzb84_ser.pdf
Виробник: Nexperia
Zener Diode Dual Common Anode 8.2V 2% 15Ohm 300mW Automotive AEC-Q101 3-Pin SOT-23 T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції BZB84-B8V2,215
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BZB84-B8V2,215 BZB84-B8V2,215 Виробник : Nexperia USA Inc. BZB84_SER.pdf Description: DIODE ZENER ARRAY 8.2V SOT23
товару немає в наявності
BZB84-B8V2,215 BZB84-B8V2,215 Виробник : Nexperia BZB84_SER-1318717.pdf Zener Diodes Diode Zener Dual Com Anode8.2V 250mW 3Pin