Продукція > NXP > BZB84-C13,215
BZB84-C13,215 NXP
PHGLS18928-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw
Виробник: NXP
Description: NXP - BZB84-C13,215 - ZENER ARRAY DIODES
tariffCode: 85411000
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
SVHC: No SVHC (14-Jun-2023)
на замовлення 19050 шт:
Написати відгук
Description: DIODE ZENER ARRAY 13V SOT23, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3, Mounting Type: Surface Mount, Configuration: 1 Pair Common Anode, Voltage - Zener (Nom) (Vz): 13 V, Impedance (Max) (Zzt): 30 Ohms, Supplier Device Package: TO-236AB, Grade: Automotive, Part Status: Active, Power - Max: 300 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 8 V, Qualification: AEC-Q100.
Інші пропозиції BZB84-C13,215
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BZB84-C13,215 BZB84-C13,215 Виробник : Nexperia USA Inc. BZB84_SER.pdf Description: DIODE ZENER ARRAY 13V SOT23
Tolerance: ±5%
Configuration: 1 Pair Common Anode
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 13 V
Impedance (Max) (Zzt): 30 Ohms
Part Status: Active
Power - Max: 300 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 8 V
Qualification: AEC-Q100
товару немає в наявності
BZB84-C13,215 BZB84-C13,215 Виробник : Nexperia BZB84_SER.pdf Zener Diodes ZENER SOT-23 .3W 13V