BZB84-C27,215
BZB84-C27,215 Nexperia USA Inc.
BZB84_SER.pdf
Виробник: Nexperia USA Inc.
Description: DIODE ZENER ARRAY 27V TO-236AB
Tolerance: ±5%
Configuration: 1 Pair Common Anode
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 27 V
Impedance (Max) (Zzt): 80 Ohms
Supplier Device Package: TO-236AB
Grade: Automotive
Power - Max: 300 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 nA @ 18.9 V
Qualification: AEC-Q100
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE ZENER ARRAY 27V TO-236AB, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3, Mounting Type: Surface Mount, Configuration: 1 Pair Common Anode, Voltage - Zener (Nom) (Vz): 27 V, Impedance (Max) (Zzt): 80 Ohms, Supplier Device Package: TO-236AB, Grade: Automotive, Power - Max: 300 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 nA @ 18.9 V, Qualification: AEC-Q100.