BZB84-C36,215
BZB84-C36,215 Nexperia USA Inc.
BZB84_SER.pdf
Виробник: Nexperia USA Inc.
Description: DIODE ZENER ARRAY 36V TO-236AB
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Mounting Type: Surface Mount
Configuration: 1 Pair Common Anode
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 36 V
Impedance (Max) (Zzt): 90 Ohms
Supplier Device Package: TO-236AB
Grade: Automotive
Part Status: Active
Power - Max: 300 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 nA @ 25.2 V
Qualification: AEC-Q100
на замовлення 2889 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE ZENER ARRAY 36V TO-236AB, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3, Mounting Type: Surface Mount, Configuration: 1 Pair Common Anode, Voltage - Zener (Nom) (Vz): 36 V, Impedance (Max) (Zzt): 90 Ohms, Supplier Device Package: TO-236AB, Grade: Automotive, Part Status: Active, Power - Max: 300 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 nA @ 25.2 V, Qualification: AEC-Q100.
Інші пропозиції BZB84-C36,215
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BZB84-C36,215 BZB84-C36,215 Виробник : Nexperia bzb84_ser.pdf Zener Diode Dual Common Anode 36V 5% 90Ohm 300mW Automotive AEC-Q101 3-Pin SOT-23 T/R
товару немає в наявності
BZB84-C36,215 BZB84-C36,215 Виробник : Nexperia USA Inc. BZB84_SER.pdf Description: DIODE ZENER ARRAY 36V TO-236AB
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Impedance (Max) (Zzt): 90 Ohms
Grade: Automotive
Part Status: Active
Power - Max: 300 mW