BZB84-C3V9215
BZB84-C3V9215 NXP USA Inc.
BZB84_SER.pdf
Виробник: NXP USA Inc.
Description: NOW NEXPERIA ZENER DIODE, 3.9V,
Tolerance: ±5%
Packaging: Bulk
Configuration: 1 Pair Common Anode
Operating Temperature: 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 3.9 V
Impedance (Max) (Zzt): 90 Ohms
Supplier Device Package: TO-236AB
Grade: Automotive
Power - Max: 300 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 3 µA @ 1 V
Qualification: AEC-Q101
на замовлення 39472 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: NOW NEXPERIA ZENER DIODE, 3.9V,, Tolerance: ±5%, Packaging: Bulk, Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3, Mounting Type: Surface Mount, Configuration: 1 Pair Common Anode, Operating Temperature: 150°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 3.9 V, Impedance (Max) (Zzt): 90 Ohms, Supplier Device Package: TO-236AB, Grade: Automotive, Power - Max: 300 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 3 µA @ 1 V, Qualification: AEC-Q101.