BZB984-C12,115
BZB984-C12,115 Nexperia USA Inc.
BZB984_SER.pdf
Виробник: Nexperia USA Inc.
Description: DIODE ZENER ARRAY 12V SOT-663
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SOT-663
Mounting Type: Surface Mount
Configuration: 1 Pair Common Anode
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 12 V
Impedance (Max) (Zzt): 10 Ohms
Supplier Device Package: SOT-663
Power - Max: 265 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 8 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE ZENER ARRAY 12V SOT-663, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SOT-663, Mounting Type: Surface Mount, Configuration: 1 Pair Common Anode, Voltage - Zener (Nom) (Vz): 12 V, Impedance (Max) (Zzt): 10 Ohms, Supplier Device Package: SOT-663, Power - Max: 265 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 8 V.
Інші пропозиції BZB984-C12,115
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BZB984-C12,115 BZB984-C12,115 Виробник : Nexperia USA Inc. BZB984_SER.pdf Description: DIODE ZENER ARRAY 12V SOT-663
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: SOT-663
Mounting Type: Surface Mount
Impedance (Max) (Zzt): 10 Ohms
Power - Max: 265 mW