Продукція > NEXPERIA > BZB984-C4V3,115
BZB984-C4V3,115
BZB984-C4V3,115 Nexperia
bzb984_ser.pdf
Виробник: Nexperia
Diode Zener Dual Common Anode 4.3V 5% 425mW 3-Pin SOT-663 T/R
на замовлення 9 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Zener Diode Dual Common Anode 4.3V 5% 90Ohm 425mW Automotive 3-Pin SOT-663 T/R.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 91440 шт:
Кількість Ціна
BZB984-C4V3,115 Виробник : NXP Semiconductors BZB984_SERIES.pdf PHGLS17534-1.pdf?hkey=EC6BD57738AE6E33B588C5F9AD3CEFA7 Zener Diode Dual Common Anode 4.3V 5% 90Ohm 425mW Automotive 3-Pin SOT-663 T/R
Кількість Ціна
BZB984-C4V3,115 BZB984-C4V3,115 Виробник : Nexperia bzb984_ser.pdf Diode Zener Dual Common Anode 4.3V 5% 425mW 3-Pin SOT-663 T/R
товару немає в наявності
BZB984-C4V3,115 BZB984-C4V3,115 Виробник : Nexperia USA Inc. BZB984_SERIES.pdf Description: DIODE ZENER ARRAY 4.3V SOT663
товару немає в наявності
BZB984-C4V3,115 BZB984-C4V3,115 Виробник : Nexperia BZB984_SERIES.pdf PHGLS17534-1.pdf?hkey=EC6BD57738AE6E33B588C5F9AD3CEFA7 Zener Diodes ZENER SOT-663 .425W 4.6V