BZD17C100PH Taiwan Semiconductor Corporation
BZD17CH%20SERIES_A2103.pdf
Виробник: Taiwan Semiconductor Corporation
Description: SUB SMA, 800MW, 6%, ZENER DIODE
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SOD-123
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 100 V
Impedance (Max) (Zzt): 200 Ohms
Supplier Device Package: Sub SMA
Part Status: Active
Power - Max: 1 W
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1 V @ 200 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 µA @ 75 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SUB SMA, 800MW, 6%, ZENER DIODE, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SOD-123, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 100 V, Impedance (Max) (Zzt): 200 Ohms, Supplier Device Package: Sub SMA, Part Status: Active, Power - Max: 1 W, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1 V @ 200 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 µA @ 75 V.
Інші пропозиції BZD17C100PH
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BZD17C100PH BZD17C100PH Виробник : Taiwan Semiconductor BZD17CH%20SERIES_A2103.pdf Zener Diodes 800mW, 6%, Zener Diode