BZD17C11P
BZD17C11P Taiwan Semiconductor Corporation
pdf.php?pn=BZD17C11P
Виробник: Taiwan Semiconductor Corporation
Description: SUB SMA, 800MW, 6%, ZENER DIODE
Tolerance: ±5.45%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SOD-123
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 11 V
Impedance (Max) (Zzt): 7 Ohms
Supplier Device Package: Sub SMA
Power - Max: 800 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.2 V @ 200 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 4 µA @ 8.2 V
Написати відгук
Description: SUB SMA, 800MW, 6%, ZENER DIODE, Tolerance: ±5.45%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SOD-123, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 11 V, Impedance (Max) (Zzt): 7 Ohms, Supplier Device Package: Sub SMA, Power - Max: 800 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.2 V @ 200 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 4 µA @ 8.2 V.
Інші пропозиції BZD17C11P
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BZD17C11P BZD17C11P Виробник : Taiwan Semiconductor pdf.php?pn=BZD17C11P Zener Diodes 800mW, 6%, Zener Diode