BZD17C12P R3G
BZD17C12P R3G Taiwan Semiconductor
bzd17c20series_l2103.pdf
Виробник: Taiwan Semiconductor
Diode Zener Single 12V 6% 2300mW 2-Pin Sub SMA T/R
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE ZENER 12V 800MW SUB SMA, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-219AB, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 12 V, Impedance (Max) (Zzt): 7 Ohms, Supplier Device Package: Sub SMA, Power - Max: 800 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.2 V @ 200 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 3 µA @ 9.1 V.
Інші пропозиції BZD17C12P R3G
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BZD17C12P R3G BZD17C12P R3G Виробник : Taiwan Semiconductor Corporation BZD17C%20SERIES_L2103.pdf Description: DIODE ZENER 12V 800MW SUB SMA
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-219AB
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 12 V
Impedance (Max) (Zzt): 7 Ohms
Supplier Device Package: Sub SMA
Power - Max: 800 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.2 V @ 200 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 3 µA @ 9.1 V
товару немає в наявності
BZD17C12P R3G BZD17C12P R3G Виробник : Taiwan Semiconductor BZD17C%20SERIES_L2103.pdf Zener Diodes Sub SMA, 800mW, 6%, Zener Diode