BZD17C47P
BZD17C47P Taiwan Semiconductor Corporation
BZD17C SERIES_L2103.pdf
Виробник: Taiwan Semiconductor Corporation
Description: DIODE ZENER 47V 800MW SUB SMA
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±6.38%
Package / Case: SOD-123
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 47 V
Impedance (Max) (Zzt): 45 Ohms
Supplier Device Package: Sub SMA
Power - Max: 800 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.2 V @ 200 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 µA @ 36 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE ZENER 47V 800MW SUB SMA, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±6.38%, Package / Case: SOD-123, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 47 V, Impedance (Max) (Zzt): 45 Ohms, Supplier Device Package: Sub SMA, Power - Max: 800 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.2 V @ 200 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 µA @ 36 V.
Інші пропозиції BZD17C47P
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BZD17C47P BZD17C47P Виробник : Taiwan Semiconductor BZD17C SERIES_L2103.pdf Zener Diodes 800mW, 6%, Zener Diode