BZD27B15P-M3-08
BZD27B15P-M3-08 Vishay General Semiconductor - Diodes Division
bzd27b-mseries.pdf
Виробник: Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Description: DIODE ZENER 15V 800MW DO219AB
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -65°C ~ 175°C
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 15 V
Impedance (Max) (Zzt): 10 Ohms
Supplier Device Package: DO-219AB (SMF)
Power - Max: 800 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.2 V @ 200 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 µA @ 11 V
на замовлення 24000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE ZENER 15V 800MW DO219AB, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-219AB, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -65°C ~ 175°C, Voltage - Zener (Nom) (Vz): 15 V, Impedance (Max) (Zzt): 10 Ohms, Supplier Device Package: DO-219AB (SMF), Power - Max: 800 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.2 V @ 200 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 µA @ 11 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BZD27B15P-M3-08 BZD27B15P-M3-08 Виробник : Vishay General Semiconductor - Diodes Division bzd27b-mseries.pdf Description: DIODE ZENER 15V 800MW DO219AB
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: DO-219AB
Mounting Type: Surface Mount
Impedance (Max) (Zzt): 10 Ohms
Power - Max: 800 mW
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
Мінімальне замовлення: 10
BZD27B15P-M3-08 BZD27B15P-M3-08 Виробник : Vishay bzd27b-mseries.pdf Zener Diode Single 15V 2% 10Ohm 2300mW 2-Pin SMF T/R