Продукція > BZG > BZG03C10
BZG03C10
Виробник:
на замовлення 15000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис BZG03C10
Код виробника: BZG03C10GEGSMD Група товару: Стабілітрони Од. вим: шт.
Інші пропозиції BZG03C10
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BZG03-C10 Виробник : PHILIPS DO214AC
BZG03-C10 BZG03-C10 Виробник : EIC bzg03-c1020-20bzg03-c200.pdf Zener Diode Single 10V 6% 4Ohm 3000mW 2-Pin SMA