BZG03-C100 PHILIPS
Виробник: PHILIPS
на замовлення 9000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Zener Diode Single 100V 6% 200Ohm 3000mW 2-Pin SMA.
Інші пропозиції BZG03-C100
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BZG03-C100 BZG03-C100 Виробник : EIC bzg03-c1020-20bzg03-c200.pdf Zener Diode Single 100V 6% 200Ohm 3000mW 2-Pin SMA