Продукція > BZG > BZG03-C20
BZG03-C20
Виробник:
на замовлення 2500 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис BZG03-C20
Zener Diode Single 20V 6% 15Ohm 3000mW 2-Pin SMA.
Інші пропозиції BZG03-C20
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BZG03-C20 BZG03-C20 Виробник : EIC bzg03-c1020-20bzg03-c200.pdf Zener Diode Single 20V 6% 15Ohm 3000mW 2-Pin SMA