BZG03-C200 PHILIPS
Виробник: PHILIPS
DO-214
на замовлення 6000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Zener Diode Single 200V 6% 500Ohm 3000mW 2-Pin SMA.
Інші пропозиції BZG03-C200
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BZG03-C200 BZG03-C200 Виробник : EIC bzg03-c1020-20bzg03-c200.pdf Zener Diode Single 200V 6% 500Ohm 3000mW 2-Pin SMA