Продукція > BZG > BZG03-C22
BZG03-C22
Виробник:
на замовлення 13500 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис BZG03-C22
Zener Diode Single 22V 6% 15Ohm 3000mW 2-Pin SMA.
Інші пропозиції BZG03-C22
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BZG03-C22 BZG03-C22 Виробник : EIC bzg03-c1020-20bzg03-c200.pdf Zener Diode Single 22V 6% 15Ohm 3000mW 2-Pin SMA